Strona główna

Kalendarium 2019

6 - 8 XII

Rajd Mikołajkowy

Weekendowy rajd w okolicach Szczecina.

Szczegóły na kilka tygodni przed wyjazdem.

Góry jesienią – Studencki Rajd Góski Gronie 2019; Photo by Sonja Guina on Unsplash; Zbevnica, Brest, Croatia; https://unsplash.com/photos/rRyDpMAc8Tw
7 - 11 XI

Na długi listopadowy weekend jedziemy w góry! Tym razem celem naszego wyjazdu będzie zachodnia część Beskidu Żywieckiego – od Zwardonia przez Wielką Raczę, Rycerzową, Palenicę i Pilsko.

Szczegóły w wątku Rajd Górski „Gronie” 2019 (na Forum)

Organizator: dawid
Jesień na rajdzie – Rajd „Terapia” 2019; Photo: Facebook cover photo of „Karczma jak malowanie” https://www.facebook.com/416847491689946/photos/a.416849218356440/2000804776627535/?type=1&theater
27 - 29 IX

Terapia wędrówką, lasem, polami, piosenką i gitarą – najlepsza przeciw jesiennym smutkom. W tym roku w okolicach Drawieńskiego Parku Narodowego. Organizatorzy twierdzą że będzie „rajd jak dawniej”. Co to znaczy?…

Szczegóły: Rajd „Terapia” 2019 (forum)

Organizatorzy: Uliszion, Turnau
Ognisko na rocznicę powstania AKT Kroki - rocznicowe ognisko
21 IX

Nasz Klub został założony w grudniu 1959 roku przez ówczesnych studentów szczecińskich uczelni. Wiele pokoleń się przez ten czas przewinęło, zaliczaliśmy wzloty i upadki, zmiany organizacyjne i formalne, ale ciągle funkcjonujemy i uwielbiamy spędzać czas razem!

Samozwańczy Komitet Jubileuszowy postanowił uczcić tę okrągłą liczbę lat i zaprosić nas na rocznicowe obchody. Odbędą się one na terenie stadniny Klubu Kawaleryjskiego im. Pułku Ułanów Podolskich za Głębokim. W planie wspominki, ognisko, śpiewy z gitarą i miłe wspólne spędzenie czasu.

Szczegóły znajdziecie na wątku na Forum: „60 Rocznica Powstania AKT Kroki”.

Organizatorzy: Monika (MonDzu), Mariiija
17 - 19 V

Rajd „Vineta” 2019

Nasz drugi tradycyjny wiosenny rajd. Zazwyczajowo gdzieś w okolicy wyspy Wolin, nawet jeśli regularne wyjątki potwierdzają tę regułę.

Szczegóły kilka tygodni przed wydarzeniem. Termin wstępny, może ulec zmianie.

weekend majowy

Rajd „Provizora”

Po kilkuletniej przerwie, w tym roku wraca rajd „Provizora”. Zwyczajowo na długą majówkę jechaliśmy w góry, spaliśmy pod namiotami gdzie nas zastała noc, gotowaliśmy nad ogniskiem… Jak będzie w tym roku to się okaże – jak organizatorzy zdecydują.

Szczegóły kilka tygodni przed wydarzeniem. Dokładny termin również.

Organizator: Marta
5 - 7 IV

Rajd „Odra”

Wiosenny rajd pieszy, zazwyczaj w dorzeczu największej rzeki w naszym regionie ale różnie to bywa.

Szczegóły gdzieś w marcu. Termin wstępny, może ulec zmianie.

Zobacz też:
© AKT „Kroki” Web Design Team             Grafika: Wojciech Kostecki