Strona główna

Kalendarium 2015

4 - 6 XII

Weekendowy rajd w okolicach Szczecina. Tym razem w Przybiernowie i okolicach. Za dnia spacer po okolicach a wieczorami ¶piewogrania i pogaduchy.

Więcej informacji na forum: Rajd Mikołajkowy 2015

Organizator: Halini
Studencki Rajd Górski „Gronie” 2015 – w góry na listopadowy długi weekend
10 - 15 XI

Na długi listopadowy weekend jedziemy w góry. Szczegóły wkrótce. Nieco więcej informacji również na forum: Rajd Górski „Gronie” 2015

Organizator: jvlia
Terapia na jesień
23 - 25 X

Terapia wędrówk±, lasem, polami, piosenk± i gitar± - najlepsza przeciw jesiennym smutkom. W tym roku na Pojezierzu Drawskim, w okolicach Połczyna-Zdroju

Więcej informacji na forum: Rajd „Terapia” 2015

Organizator: Marta
5 - 7 VI

W długi czerwcowy weekend, wybrali¶my się w okolice Pojezierza Ińskiego i Drawskiego, do Ognicy koło Dobrzan, gdzie miło spędzili¶my czas na łonie natury, przy ognisku, na spacerach, rowerowych wypadach, w gronie naszych rodzin i przyjaciół.

Ponownie trafili¶my do bardzo sympatycznej agroturystyki, ze sporym terenem, boiskiem do siatkówki/badmingtona, z mnóstwem zwierz±t - koni, owiec, które można było karmić.

Szczegóły: „Vineta” 2015 (forum)

Organizatorzy: Ewelina, Zetko
24 - 26 IV

Rajd odbył się na pięknych terenach pojezierzy między Barlinkiem a Gorzowem. Odbyły się piesze spacery i dalsze wypady. Odbyła się również trasa rowerowa, wokół Jeziora Barlineckiego i po Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym.

Nocowali¶my w agroturystyce w Parzeńsku, miejscowo¶ci położonej z dala od miast, w¶ród gęstych lasów i nad pięknym jeziorem. Do dyspozycji mieli¶my miejsce na ognisko i rowery wodne z czego z przyjemno¶ci± korzystali¶my.

Szczegóły: Rajd „Odra” 2015 (forum)

Organizatorzy: Uliszion, Turnau
Płonia - Lanoponiedziałkowy spływ kajakowy 2011 - przeszkoda
6 IV

Lany Poniedziałek w kajaku - spływ rzek± Płoni± od Jezierzyc do D±bia. Przepłyneli¶my około 12 kilometrów tej prostej acz atrakcyjnej rzeki. Było sporo przeszkód, było ognisko na końcu trasy było tradycyjne ¶migusowo-dyngusowe polewanie wod±. Choć było trochę chłodno, energiczne wiosłowanie mocno nas rozgrzewało, humory dopisywały i wszyscy dobrze się bawili.

Szczegóły: Lany Poniedziałek w kajaku - Płonia (forum)

22 III

Przywitali¶my wiosnę tak jak lubimy najbardziej - w lesie, na spacerze i z ogniskiem. Miejscem idealnym do tego celu były okolice Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej, na skraju Puszczy Bukowej.

Szczegóły: Powitanie wiosny w Glinnej (forum)

13 II

Impreza po zeszłorocznym Rajdzie „Gronie” w Karkonoszach - pokaz zdjęć, okazja do powspominania, wspólnego spotkania i po¶piewania do dĽwięków gitary i nabrania ochoty na kolejne wyjazdy.

Miejsce: Regionalna Pracownia Krajoznawcza PTTK w Szczecinie, ul. Dworcowa 6.

Szczegóły na Forum: PoGroniowe

Organizator: dawid
Zobacz też:
© AKT „Kroki” Web Design Team             Grafika: Wojciech Kostecki