Strona główna
AKT "Kroki" » Imprezy » 2001

AKT "Kroki" prezentuje

Słownik wyrazów niedefiniowanych

czyli

Instrukcja obsługi XXXIV Studenckiego Rajdu Pieszego "Odra"

Rajd

najbardziej wskazane dla młodzieży akademickiej i najprzyjemniejsze wykorzystanie weekendu.

(To lepsze niż MEDIA MARKT!!!)

Nawet jeśli na trasie spotkasz jednego z asystentów lub doktorantów, co zdarzyło się juz niejednemu, to będzie to właśnie ten, z którym od pierwszego roku miałeś ochotę pójść na piwo, już nie mówiąc o asystentkach...

ODRA

Jedna z głównych rzek Polski płynąca u nas na długości 742 km zazwyczaj z południa na północ (choć zdarza się odwrotnie). W jej dorzeczu na terenie Polski (powierzchnia 106.056 km2). Co roku wiosną odbywa się pewien bardzo sympatyczny rajd.

Pieszo

Pojęcie zasadniczo obejmuje używanie wyłącznie kończyn dolnych, choć niektórzy badacze zaliczają tu również czołganie się, jako zaawansowaną formę marszu. W wypadku, gdy używamy kończyn dolnych osoby postronnej (tzw. "jazda na barana"), zazwyczaj prędkość maleje. Są to jednak przypadki sporadyczne ponieważ pożyteczne i przesympatyczne barany wieki temu wyparte zostały przez bezużyteczne i uparte osły, które nikogo już nie chcą nosić. Co gorsza zdarza się, że baran okazuje się być osłem dopiero na trasie.

Wiosna

W dobie ocieplającego się w tempie zastraszającym klimatu ta pora roku znalazła się w sytuacji zagrożenia wymarciem. Dlatego, aby ocalić dla potomnych tradycyjną staropolską czwartą porę roku, AKT "Kroki" organizuje wiosenny rajd, na który GORĄCO ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ CIEBIE.

Za jakość tłumaczeń odpowiada:

Maria Błażejowicz
© AKT „Kroki” Web Design Team             Grafika: Wojciech Kostecki